Eveniment

Trei victime, cu diferite traumatisme, au ajuns la spital în urma unui accident rutier în comuna Islaz

O autospecială de stingere cu modul descarcerare și două ambulanțe aparținând Serviciului Județean de Ambulanță Teleorman au intervenit astăzi după ce un apel la 112 a anunțat un eveniment rutier, cu trei victime posibile, pe raza localității Islaz.

Potrivit ISU Teleorman, în urma accidentului rutier, două femei și o fetiță de circa 5 ani, conștiente și cooperante, cu diferite traumatisme, neîncarcerate, au fost preluat de echipajele medicale ale SAJ Teleorman și transportate la spital.

Pompierii turneni au continuat misiunea pentru asigurarea măsurilor P.S.I., iar autoritățile competente au preluat cazul pentru cercetări.

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.