Eveniment

Patru victime în urma unui accident rutier produs în Roșiori de Vede

Un eveniment rutier a avut loc astăzi, pe E70, pe raza municipiului Roșiori de Vede, la care s-a intervenit cu o autospecială de stingere și două ambulanțe SAJ.
Potrivit datelor furnizate de echipajele Serviciului de Ambulanță Județean, în urma accidentului au rezultat patru victime, conștiente și cooperante: o femeie de circa 77 de ani, trei tineri, unul de aproximativ 18 ani și doi de circa 19 ani, cu diverse traumatisme. Toate persoanele au transportate la Spitalul Municipal din Roșiori de Vede.
Pompierii au continuat misiunea pentru asigurarea măsurilor de prevenire și stingere a incendiilor, iar cazul a rămas în atenția autorităților competente pentru cercetări.

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.