FOTBAL Liga a- IV-a – Sâmbătă 02.06.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1)CS Rapid Buzescu – CS Metalul Peretu

Adrian Buica  (Alexandria)– Andrei Baciu, Mihai Petrescu (ambii Videle), Rez. Marius Bobe (Videle) – seniori

Marius Bobe (Videle) – Stefan Stanga (Rosiori de Vede), Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2)AS Viitorul Butesti – CS Unirea Petrolul Videle

Alexandru Maican – Laurentiu Mitrofan, Alin Soare (toti Turnu Magurele), Rez.Marian Mustaciosu (Alexandria) – juniori

Marian Mustaciosu – Alin Pana, Tibi Spataru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

3)FCM 2 Alexandria – CS Nanov

Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Marius Salici (Videle), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Miahai Tutunaru – Razvan Lungu, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

*jocul se disputa pe stadionul Municipal din Alexandria

4) ACS Draganesti Vlasca – ACS Ajax Botoroaga

Ionut Dogeanu (Videle) – Aurel Tanase, Danut Miu (ambii Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Mihai Calin, Marius Mitrofan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

5) ACS Astra Plosca – CS ASC Seaca

Ionut Botea – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – Valentin Stoian, Aurel Mihai (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

6)AS Atletic Orbeasca – ACS Avintul Bragadiru

Alexandru Sarbu – Alexandru Petre (ambii Roriori de Vede), Florin Stan (Poroschia), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Andrei Toma, Sorin Beianu (toti Videle) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

7)CS Unirea Tiganesti – ACF Dunarea Zimnicea

Catalin Columban (Videle) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Alexandru Draghici (Videle), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Vali Teodorescu (Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

8)CS Viata Noua Olteni – AS Tineretul Silistea – nu se disputa

 

Liga a-V-a Seria I  Duminica  03.06.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1)CS Flacara Calinesti – AS Avintul Stejaru

Ionut Dogeanu (Videle) – Florin Stan (Poroschia), Catalina Nan (Alexandria) – seniori

Robert Tofan – Ionel Nita, Sorin Beianu (toti Videle) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

2)AS Viitorul Saceni – AS Real Beuca

Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – Ionut Purcea, Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Gabriel Costea – Lucian Epure, David Loncea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

3)AS Viitorul Blejesti – CS Virtoape

Adrian Buica (Alexandria) – Marius Sandulescu, Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Sorin Manea (Alexandria) – Traian Ene (Plosca), Daniel Neagu (Alexandria) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

4)AS Viitorul Didesti – AS Unirea Mosteni

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Ciprian Bratoi, Mihai Calin (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Sarbu – Florin Popescu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5)AS Progresul Nenciulesti – AS Gloria Merisani

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea, Alexandru Petre (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sima – Mihai Manea, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

6)AS Teleormanul Troianul – CS Metalul Frasinet – nu se disputa

 

Liga a-V-a Seria II Duminica  03.06.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1)AS Flacara Lita – CS Vitanesti

Felix Oprescu – Danut Miu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – seniori

Mihai Tutunaru – Valentin Jilca, Valentin Pistaie (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

2)AS Flamura Albastra Segarcea Vale – ACS Izvoarele

Cristian Ilie – Robert Chioreanu, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – seniori

Observator: Marinel Pruna (Turnu Magurele

*jocul de juniori nu se disputa

3)AS Steaua Spatarei – AS Vointa Saelele 2017

Aurel Peia (Alexandria) – Stefan Creanga, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Danut Jianu, George Tobosaru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

4)AS Progresul Smirdioasa – AS Victoria Lunca

Liviu Minca (Videle) – Bogdan Croitoru, Valentin Stanculet (ambii Zimnicea) – seniori

Valentin Luca – Marius Salici, Alexandru Vatamanu (toti Videle) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

5)ACS Tineretul Suhaia – AS Cetatea Turnu Magurele

Marian Grosu (Buzescu) – Sorin Fudulu, Marius Pate (ambii Alexandria) – seniori

Observator: Nicu Lixandru (Alexandria)

*jocul de juniori nu se disputa

6)AS Victoria Storobaneasa – AS Vointa Dunarea Pietrosani – nu se disputa

Leave a Comment

*

code