Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

FOTBAL / Liga 4 – etapa 25, 05 mai 2018

1) ACS AJAX BOTOROAGA – C.S. NANOV    6 – 0 (3-0)

Au marcat: Grosu (min 7), Grigorescu (min 20), Brezoi (min 39), Nica (min 66,78, 84)

ACS Ajax Botoroaga: Dragne – Macovei, Nica, Anghel, Cirstea, Radulescu (min 65 Tufan), Brezoi (min 56 Voicu), Grigorescu, Ilina, Sava, Grosu

Antrenor: Eugen  Besleaga

CS Nanov:  Manta – Gherghiceanu, Pletea, Necsulescu, Tereuci, Burca, Capra, Tita (min 46 Panduru), Nicula, Olteanu, Dinu

Antrenor: Florin Ciulei

2) CS ASC SEACA – CS UNIREA PETROLUL VIDELE    15 – 2 (7-2)
Au marcat: Latu (min 6,44,72,80), Ilie (min 9, 17, 36, 45), Frujina (min 40), Dima (min 18, 50), Virdol (min 63), Camen (min 70), Stefan (min 74), Scurtu (min 81) respectiv Rizea  (min 22, 32)

CS ASC Seaca: Pruna – Ghebaura, Peta (min 46 Fleancu), Frujina, Chiva (min 52 Stefan), Ilie (min 56 Camen), Dima, Tene, Scurtu, Pietreanu (min 46 Virdol), Latu

Avertismente: Ghebaura

Antrenor: Lucian Balasoiu

CS Unirea Petrolul Videle: Toncea (min 46 Bercea) – Gociu, Dragusin, Iancu, Burcea, Puican, Zvobota, Zamfir, Grigore, Raportaru (min 70 Togan), Rizea,

Antrenor: Ion Ciupageanu

3) CS AVINTUL BRAGADIRU – CS RAPID BUZESCU    0 – 7 (0-2)
Au marcat: Nica (min 19), Slavitescu (min 21), Cioran (min 57), Sindie (min 65, 85), Marin (min 72), Sabou (min 82),

CS Avintul Bragadiru: Crciun – Balan, Craciun, Balan, Pirvu, Dulgheru (min 68 Ungureanu), Popa (min 51), Mocanu, Cristea, Ancu, Sandu

Antrenor: Beniamin Cristea

CS Rapid  Buzescu: Alecu – Buzica, Badea (min 46 Sindie), Nastase, Slavitescu, Gheorghe, Cretan (min 68 Traistaru), Marin, Olteanu (min 46 Ionescu), Sabou, Nica (min 59 Cioran)

Antrenor: Florin Raducu

4) AS TINERETUL SILISTEA – A.S. VIITORUL BUTESTI    0 – 3 (0-2)
Au marcat: Tufan (min 28,38,88)

AS Tineretul  Silistea: Ciobanu (min 65 Cristea) – Mihai, Tudor, Popa, Dragne, Chivu, Necula, Diaconescu, Garnita (min 46 Dobrinescu), Stanciu, Diaconescu (min 46 Ciobanu)

Avertismente:  Popa

Antrenor: Petre Garnita

AS Viitorul Butesti: Ungur – Dana, Popa F (min 80 Sher), Petrica (min 46 Pricopie), Predusca, Stelea, Tufan (min 88 Popa G), Popa C, Balauru, Capraru, Stancescu

Eliminari: Daniel Stancescu (min 63)

Antrenor: Gabriel Popa

5) ACF DUNAREA ZIMNICEA – FCM 2 ALEXANDRIA    8 – 1 (4-1)
Au marcat: Dinca (min 8, 10,64,73,80), Marinescu (min 17, 38), Musat (min 75) respectiv Chitu (min 62)

ACF Dunarea Zimnicea: Magura – Pascu, Ciulacu, Deca, Musat, Scoret, Manea,Nadrag, Rata, Dinca, Marinescu (min 46 Marin)

Antrenor: Tote Sica

FCM  2 Alexandria: Apostol – Hutupan, Ciambru, Pirjolea (min 59 Dinu), Pasca, Arvat, Paraschiv, Alexandru, Ciocan, Chitu, Buliga

Antrenor:  Marian Pirjolea

6) C S UNIREA TIGANESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA    3 – 2 (2-2) – intrerupt in min 72
Au marcat: Paun (min 21), Pate (min 43, 72) respectiv Serbanescu (min 24), Dumitru (min 33)

CS Unirea Tiganesti: Craciun A – Stafie, Preda, Paun M, Cimpeanu, Ancu, Paun C, Craciun L, Pate, Matei, Dutu

Avertismente : Campeanu, Preda, Pate

Antrenor: Ion Cojocaru

ACS Draganesti Vlasca: Cristea – Dumitrica, Serbanescu, Patru, Chircalan, Bogatu (min 48 Stanciu), Burlacu, Dumitru G, Bogatu, Dumitru M, Voicu (min 62 Tarta)

Avertismente / Eliminari: Dumitru G, Voicu, Burlacu, Chircalan, Dumitru M / Costel Bogatu (CR min 43)Alexandru Patru (2CG – CR min 67), Dragos Serbanescu  (2 CG – CR min 71)

Antrenor: Razvan Glavan

7) CS VIATA NOUA OLTENI – ACS ASTRA PLOSCA     – 
8) CS METALUL PERETU – A.S. ATLETIC ORBEASCA    2 – 2 (1-1)
Au marcat: Burcea (min 23), Stefan (min 66) respectiv Gheorghe (min 3), Cotea (min 83)

CS Metalul Peretu: Matei – Sandu, Spataru, Calota, Radu, Iaurum M, Iaurum A (min 71 Baltateanu), Diaconu (min 78 Iaurum L), Burcea, Stefan, Baltaretu

Avertismente: Iaurum

Antrenor: Ionel Olteanu

AS Atletic Orbeasca: Tufa – Gheorghe, Cotea, Miu, Ciobanu, Ghimis, Mihai, Ene, Aldea, Neacsu, Oprea (min 23 Ramboaca)

Avertismente: Ramboaca, Haralambie

Antrenor: Anisor Dragomir

Leave a Comment

*

code