DELEGĂRI Liga a- IV-a – Sambata 28.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) ACS AJAX BOTOROAGA – CS METALUL PERETU     – 
Ionut Dogeanu (Videle) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Stefan  Creanga (Turnu Magurele), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Ionut Vintila, Mihai Petrescu (toti Videle) – juniori

Observator:  Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) CS NANOV – CS ASC SEACA     – 
Valentin Naidin – Cosmin Ciocan (ambii Turnu Magurele), Traian Ene (Plosca), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Aurel Mihai, Daniel Preda (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

3) CS UNIREA PETROLUL VIDELE – CS AVINTUL BRAGADIRU     – 
Adrian Buica – Catalina Nan (ambii Alexandria), Ilie Constantin (Tatarastii de Sus), Rez. Ionela Lungu (Galateni) – seniori

Ionela Lungu (Galateni) – Daniela Jianu (Alexandria), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

4) CS RAPID BUZESCU – AS TINERETUL SILISTEA     – 
Liviu Minca (Videle) – Alexandru Petre (Rosiori de Vede), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – Gabriel Costea, David Loncea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)

5) AS VIITORUL BUTESTI – ACF DUNAREA ZIMNICEA     – 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel (Rosiori de Vede), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Alexandru Catruna (Plosca) – seniori

Alexandru Catruna (Plosca) –  Tiberiu Spataru, Stefan Croitoru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

6) FCM 2 ALEXANDRIA – C S UNIREA TIGANESTI     – 
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Bogdan Constantin (Peretu), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Mihai Mitrofan, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu  (Turnu Magurele)

7) ACS DRAGANESTI VLASCA – CS VIATA NOUA OLTENI     – nu se disputa
8) ACS ASTRA PLOSCA – A.S. ATLETIC ORBEASCA     – 

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Liviu Barbu, Mihai Petrescu (ambii Videle), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre – Alexandru Sima, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

Liga a-V-a Seria I  Duminica  29.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) AS AVINTUL STEJARU – AS PROGRESUL NENCIULESTI     – 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Ionel Nisipeanu (Piatra) – seniori

Ionut Carabasu- Eduard Fratila, Alexandru Pastaie (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

2) CS FLACARA CALINESTI – AS VIITORUL DIDESTI     – 
Cristian Beznea (Piatra) – Alexandru draghici, Alexandru Dinca (ambii Videle) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Valentin Teodorescu, George Tobosaru (anbii Alexandria) junior

Observator:  Viorel  Niolescu (Videle)

3) A.S. TELEORMANUL TROIANUL – A.S. VIITORUL BLEJESTI     – 
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Cristian Mihai, Marian Grecu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Octavian Petre – Mihai Mitrofan, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) – junior

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

4) AS VIITORUL SACENI – AS GLORIA MERISANI     – 
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Traian Ene (Plosca), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Mihai Tutunaru – Valentin Jilca, Marian Manea (toti  Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Iulian Ancu (Alexandria)

5) CS METALUL FRASINET – AS UNIREA MOSTENI     – nu se disputa

6) AS REAL BEUCA – CS VIRTOAPE     – 

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Alin Soare, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori

Georgel Dumitru –Aurel Mihai, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Marinel Pruna (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  29.04.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30

1) CS VITANESTI – A.S. TINERETUL SUHAIA     – 
Marian Grosu (Buzescu) – Mihai Petrescu, Marian Salici (ambii Videle) – seniori

*Jocul de juniori  nu se disputa.

2) AS FLACARA LITA – AS PROGRESUL SMIRDIOASA     – 
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Cristian Creanga, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Mihai  Jianu – George Botoghina, Gabriel  Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Ica Ciucu (Turnu Magurele)

3) AS VICTORIA STOROBANEASA – AS STEAUA SPATAREI     – 
Liviu Minca (Videle) – Ilie Cristea, Robert Chioreanu (ambii Turnu Magurele) – seniori

Robert Tofan – Valentin Luca, Andrei Toma (toti Videle) – juniori

Obsevator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

4) AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE – A.S. CETATEA TURNU MAGURELE     – 
Aurel Tanase (Rosiori de Vede) – Daniel Ene (Plosca), Ionel Galateanu (Alexandria) – seniori

Daniel Preda – Florin Popescu, Marius Burlacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

5) AS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – A.S. VICTORIA LUNCA     – 
Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea, Ovidiu marinel (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Adrian Mutu – Marius Oancea, Valentin Mihaila (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

6) ACS IZVOARELE – AS VOINTA SAELELE 2017     – 

Ionut Dogeanu (Videle) – Marius Stoian, Andrei grecu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

*Jocul de juniori nu se disputa

Observator: Cristian Nedelea ((Rosiori de Vede)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  29.04.2018  Ora: 11,00

1) AS SPICUL BALACI – AS VULTURII MERENI     – 
Sorin Manea (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: George Floricel (Alexandria)

2) AS FLACARA 2 TALPA – A S INTER PURANI     – 
Catalin Columban – Ionut Vintila, Dorinel Luca (toti Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA – ACS OLIMPIA DOBROTESTI     – 
Catalin Mara – Marius Sandulescu, Valentin Stoian (toti Rosiori de Vede)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

4) AS RECOLTA SFINTESTI – AS TINERETUL RADOIESTI     –

Ionut Botea –Catalina Nan, Marius Pate (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  29.04.2018 Ora: 11,00

1) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS UNIREA BRINCENI     – 
Robert Plocon – Dan Ciucu, Florin Pastrama (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut(Turnu Magurele)

2) AS RECOLTA COPACEANCA – AS SPORTING CALMATUIU DE SUS     – 
Felix Oprescu – Valentin Rusu, Lucian Epure (toti rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3) STA – AS FLACARA 2015 CONTESTI     – 
4) AS VEDEA – CS VOINTA SALCIA     – 

Ciprian Bratoi – Bogdan Doicut, Mihai Calin (Turnu Magurele)

Observator:  Dan Prodan (Turnu Magurele)

Leave a Comment

*

code