Sport

Cupa Teleormanul 2013 – Programul jocurilor din faza grupelor (29 iunie – 27 iulie)

Grupa A (Udinese Uda Clocociov, Voinţa Saelele, Steaua Spătărei, Avântul Bragadiru, ASC Seaca, Unirea Brânceni)

Etapa 1 (29 iunie 2013)

– Avântul Bragadiru – Voinţa Saelele

– Steaua Spătărei – ASC Seaca

– Unirea Brânceni – Udinese Uda Clocociov

Etapa 2(06 iulie 2013)

– Udinese Uda Clocociov – Avântul Bragadiru

– Voinţa Saelele – Steaua Spătărei

– ASC Seaca – Unirea Brânceni

Etapa 3 (13 iulie 2013)

– Steaua Spătărei – Udinese Uda Clocociov

– ASC Seaca – Voinţa Saelele

– Avântul Bragadiru – Unirea Brânceni

Etapa 4 (20 iulie 2013)

– Avântul Bragadiru – ASC Seaca

– Voinţa Saelele – Udinese Uda Clocociov

– Unirea Brânceni – Steaua Spătărei

Etapa 5 (27 iulie 2013)

– Steaua Spătărei – Avântul Bragadiru

– Udinese Uda Clocociov – ASC Seaca

– Unirea Brânceni – Voinţa Saelele

 

Grupa B (CS Vârtoape, Metalul Peretu, Petrolul Poeni, Viitorul Blejeşti, Progresul Nenciuleşti, Flacăra II Talpa)

Etapa 1 (29 iunie 2013)

– Flacăra Talpa II – Viitorul Blejeşti

– Progresul Nenciuleşti – Metalul Peretu

– Petrolul Poeni – CS Vârtoape

Etapa 2 (06 iulie 2013)

– CS Vârtoape – Flacăra Talpa II

– Viitorul Blejeşti – Progresul Nenciuleşti

– Metalul Peretu – Petrolul Poeni

Etapa 3 (13 iulie 2013)

– Flacăra Talpa II – Petrolul Poeni

– Progresul Nenciuleşti – CS Vârtoape

– Metalul Peretu – Viitorul Blejeşti

Etapa 4 (20 iulie 2013)

– Petrolul Poeni – Progresul Nenciuleşti

– Flacăra Talpa II – Metalul Peretu

– Viitorul Blejeşti – CS Vârtoape

Etapa 5 (27 iulie 2013)

– Progresul Nenciuleşti – Flacăra Talpa II

– Petrolul Poeni – Viitorul Blejeşti

– CS Vârtoape – Metalul Peretu

 

Grupa C (Dunărea Zimnicea, Astra Plosca, Flacăra Liţa, CS Nanov, Şoimii Scrioaştea, Victoria Drăgăneşti de Vede)

Etapa 1 (29 iunie 2013)

– Victoria Drăgăneşti – Astra Plosca

– CS Nanov – Flacăra Liţa

– Şoimii Scrioaştea – Dunărea Zimnicea

Etapa 2 (06 iulie 2013)

– Dunărea Zimnicea – Victoria Drăgăneşti de Vede

– Astra Plosca – CS Nanov

– Flacăra Liţa – Şoimii Scrioaştea

Etapa 3 (13 iulie 2013)

– Victoria Drăgăneşti de Vede – Şoimii Scrioaştea

– CS Nanov – Dunărea Zimnicea

– Flacăra Liţa – Astra Plosca

Etapa 4 (20 iulie 2013)

– Şoimii Scrioaştea – CS Nanov

– Victoria Drăgăneşti de Vede – Flacăra Liţa

– Astra Plosca – Dunărea Zimnicea

Etapa 5 (27 iulie 2013)

– CS Nanov – Victoria Drăgăneşti de Vede

– Şoimii Scrioaştea – Astra Plosca

– Dunărea Zimnicea – Flacăra Liţa

 

Grupa D (Viaţă Nouă Olteni, Rapid Buzescu, CS Măldăeni, Tineretul Rădoieşti, Olimpia Dobroteşti, Atletic Orbeasca)

Etapa 1 (29 iunie 2013)

– Olimpia Dobroteşti – Rapid Buzescu

– Tineretul Rădoieşti – Atletic Orbeasca

– CS Măldăeni – Viaţă Nouă Olteni

Etapa 2 (06 iulie 2013)

– Viaţă Nouă Olteni – Olimpia Dobroteşti

– Rapid Buzescu – Tineretul Rădoieşti

– Atletic Orbeasca – CS Măldăeni

Etapa 3 (13 iulie 2013)

– Olimpia Dobroteşti – CS Măldăeni

– Tineretul Rădoieşti – Viaţă Nouă Olteni

– Atletic Orbeasca – Rapid Buzescu

Etapa 4 (20 iulie 2013)

– CS Măldăeni – Tineretul Rădoieşti

– Olimpia Dobroteşti – Atletic Orbeasca

– Rapid Buzescu – Viaţă Nouă Olteni

Etapa 5 (27 iulie 2013)

– Tineretul Rădoieşti – Olimpia Dobroteşti

– CS Măldăeni – Rapid Buzescu

– Viaţă Nouă Olteni – Atletic Orbeasca.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.